0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

włoska Marka, założona w Mediolanie w ciągu roku, 1910, którego symbol stanowi obecnie czerwony krzyż na białym polu i Biscione, wąż na niebieskim polu. W ostatnich latach zmniejszyła się produkcja samochodów między 3% i 11%, około. W 2008 roku Alfa Romeo zaprezentowała hatchback i kompaktowy Mit, że jest to najmniejszy model marki, obecnie produkcja koncentruje się w zakresach: Mito, Giulietta i 4C jako dwumiejscowego sportowego. Model 156 rysunek, jak turystyka, co więcej zwycięstw w zawodach osiągnął w całej historii motoryzacji.

W roku 2005, Alfa Romeo zajęła drugie miejsce na Mistrzostwach świata Samochodów osobowych w tyle za BMW i przed Chevrolet, Seat i Ford.

ruszyła produkcja samochodów w samym 1910 roku z modelu 24HP w firmie Società Italiana Automobili Darracq. Realizując w ten sposób z trajektorii modele z doskonałą mechaniką, niezawodnością i prostotą jazdy, od początku z wyraźnym naciskiem świadczeń samochodów do wyścigów.

Po Pierwszej Wojnie Światowej, wprowadza na rynek model Torpedo 20/30 HP 4,2 l i jej pochodnej sportowy 20/30 JEST to, że pierwsze, które pojawiają się z nazwą "Alfa Romeo".

w Ciągu dekady 1930-1940 Alfa Romeo zamienia się w duże firmy, a wprowadzenie w ich produkcję własnych silników, wydajne i niezawodne, z którymi wzrastali znacznie swoją sprzedaż za granicą. Znane materiały do budowy połączenia Duralfa Ligi lekka aluminiowa na śruby, tłoków i innych elementów. W 1939 roku występuje śmigło mocniejszy swojego czasu.

W latach 50-tych rozpoczęła się tendencja, która będzie kontynuowana w przyszłości: praca w ogóle między ośrodkami projektowania wnętrz i projektanci nadwozia. W modę w stylu Alfa Romeo, produkcji pojazdów zostały wyprodukowane ograniczone wersje stworzone przez projektantów z pierwszego wiersza. W 1987 roku Alfa Romeo zawiera w Fiat Group.