0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części AUDI

AUDI

Audi jest częścią koncernu Volkswagen, do którego należą i inne marki jak Bentley, Bugatti, Seat, Lamborghini, Skoda i Volkswagen. Produkcji niemieckiej, i z siedzibą w Bawarii.

W 1932 roku, firmy Audi, Horch , DKW i Wanderer połączyły się w Auto Union AG, w tym samym roku został utworzony bieżącego logo Audi, cztery pierścienie ze sobą powiązane, jako symbol Europejskiej.

Każdej z marek, które tworzą grupę, wprowadzają jakieś innowacje, które następnie stały się kamieniami milowymi w historii Audi. Wśród nich najważniejsze są umiejscowienie kierownicy po lewej stronie, napęd na cztery koła quattro i silnikiem TDI.

Auto Union AG była jedną z pierwszych автомобилестроительных firm w przeprowadzaniu testów zderzeniowych i przewrócenia swoich pojazdów. Ponadto, zostały pierwsze w mobilizacji w pełni nadwozia swoich samochodów, aby uniknąć korozji.

W 2007 roku Audi przekroczyła swój własny rekord produkcji z 978.300 pojazdów. I tak dalej, aż w 2011 roku uzyskała wzrost sprzedaży w historii firmy. Marka sprzedał ponad 1,3 miliona samochodów.

jest marką najbardziej udaną w wyścigu na wytrzymałość 24-Godzinnym wyścigu Le Mans, od 2000 roku wygrał dwanaście razy. Modelki, które wzięły udział w konkursie zostały Audi R8, Audi R10 TDI, Audi R15 TDI i Audi R18 TDI, w końcu wyznaczono z hybrydowe Audi R18 e-tron quattro.

Obecnie opracowują nowe projekty, środowiska, mobilności miejskiej i procesu, tworzą zespół architektów, urbanistów, polityków i dostawcami energii, których praca i badania elementów inicjatywy "Audi Urban Future"