0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części CHEVROLET

CHEVROLET

Marki samochodów-to centrala w USA, należący do koncernu General Motors. Założony 3 listopada 1911 roku.

Do zwiększenia udziału na rynku światowym Chevrolet opracował dwa duże zadania, Gpix, lub Globalnej, Pix, pierwsze samochody, prezentowane jako "globalnej" modelu Chevrolet Aveo, reprezentowany na rynku Chin, Chevrolet Cruze, Chevrolet Impala Chevrolet Captiva, które są sprzedawane w Azji, Europie, Sudamércia i USA. Inny projekt, otrzymany w wyniku tego nowego przebiegu projektu, tak zwany "Projekt na Żywo", opracowany w ramach MERCOSUR i które zostały opracowane modele Chevrolet Agile, Chevrolet Montana i nową generację Chevrolet Cobalt.

logo Chevrolet-to Obraz, który wyświetla kwadrat równoległobok, tworząc geometryczny kształt. Po raz pierwszy Chevrolet używał ich logo został w 1913 roku.

pierwszy model marki zostały wykonane w ciągu 1911 roku, Chevrolet Classic Six, sedan, przedstawił nowość-wdrożenie silnik 6 cylindrów w rzędzie.

wzrost osiągnięty Chevrolet Motor Car, pozwoliła na to, co będzie do drugiego wewnątrz rynku, więc kontynuował zarządzanie grupy Silnik. Sukces sprzedaży marki, będzie Chevrolet marka przedstawicielstwo GM i w końcu staje się z biegiem czasu najlepiej sprzedającą się marką w XX Wieku.

Chevrolet zawsze pozostał jako flagowy General Motors wciąż marka bardziej opłaca się w konglomerat jest zarządzana przez GM.Obecnie jest ukierunkowane na opracowanie pojazdu elektrycznego, który otrzymał nazwę Chevrolet Volt i został przedstawiony jako pierwszy samochód w 100% elektryczny na świecie.