0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części CHRYSLER

CHRYSLER

Producent USA, z siedzibą w Auburn Hills, w stanie Michigan. Firma została zorganizowana po raz pierwszy w 1925 roku pod nazwą Chrysler Corporation do 1998 roku.

w Ciągu 2009 roku firma Chrysler LLC ogłosiła Europejskiej z grupą przemysłu włoski Fiat Group.

pierwszy model wydany przez firmę w 1925 roku, był tak zwany "Maxwell" (również znany jako B-70), samochód był luksusem, że sprzedano 32 000 jednostek. W 1928 roku Chrysler zaprezentował swój nowy marka samochodów w cenie, Plymouth, ale to, że aktualnie to właśnie w tym roku było zrobić z Dodge została założona w 1914 roku i że w tym momencie była firma pięć razy więcej, niż Chrysler. Grupa znalazła się w gronie trzech największych w USA.

W latach 50-tych, zaprezentowała kilka kolorowych wzorów, kolorów i ogromnej wielkości, z dużymi osiągnięciami swego czasu, elektryczne Szyby, odtwarzacz, składająca się w szczególności. Rozwój ten nie powiodła się z powodu kryzysu lat 70-tych, kiedy to firma Chrysler wydała modelu Cordoba i tych to lebaron, małych samochodów, które zostały wykonane do tego. Niemniej jednak, pomimo kryzysu, Chrysler udało się dwa kamienie milowe, które naprawdę mają znaczenie, To Limuzyna, która toczyła się w stanach ZJEDNOCZONYCH i w Europie z legendarnego Voyager, i wprowadzenie, po raz pierwszy, poduszki powietrzne serii.

W 1993 roku Chrysler wprowadził słynny Dodge Viper, a w 1998 roku prezydent Daimler-Benz AG i Robert Eaton (prezydent Chrysler Corporation) skonsolidowanego swój Związek w fusionaban pod nazwą DaimlerChrysler. Nowy koncern pozostał jak nim do 2007 roku.