0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części DAEWOO

DAEWOO

południowokoreańskiej Firmy opiera się 22 marca 1967 roku Kim Woo, że z powodu polityki i wsparcia rządu diversificó szybko, jak producent samochodów, łodzi i podzespołów elektronicznych. W swój najlepszy czas, on ustawił się jako drugi biznesu, w przemyśle samochodowym, po Hyundai.

W 1978 roku Daewoo stało się z producentem samochodów Saehan Motor, na który zmienił nazwę, jak Daewoo Motor. Aby utrzymać się na rynku, została podpisana w 1983 roku, mieszanych z General Motors, i rozpoczął produkcję samochodów osobowych niska cena inspirowane inne modele, takie jak Daewoo LeMans lub Daewoo Tico.

Z liberalizacji gospodarki Korei Południowej, Daewoo początku ekspansji międzynarodowej dużych rozmiarów, oferuje swoje usługi budowy, niskie koszty i taniej siły roboczej, zwłaszcza w produkcji statków, statków handlowych i tankowców. Z drugiej strony, Daewoo Motor dotarł do Australii i USA i stał się szóstym producentem samochodów na świecie po upadku Muru Berlińskiego.

Po wielu latach kryzysu, w ciągu których został rozwiązany, grupy biznesowe, został przemianowany w roku 2002, jak GM Korea, kiedy General Motors zrobił z systemem firmy, w 2011 roku zniknęła, oficjalnie stając Daewoo Motors, GM Korea.