0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części DAIHATSU

DAIHATSU

japoński Producent samochodów. W 1907 roku powstała w mieście Osaka, fabryka silników spalinowych Hatsudoki Seizo Co, tak samo produkuje swój pierwszy samochód w 1930 roku z modelu 3 koła. W 1951 roku zmieniła nazwę na Daihatsu Motor Co i od 1967 roku wiadomo, że Toyota ma udział w grupie, nie był do 1999 roku, że Toyota będzie Daihatsu w ich spółki. W ten Sojusz, Daihatsu zbiera samochodów w Kolumbia, Chiny, Indonezja, Malezja, Wietnam, Pakistan, iran i Wenezuela. Zaprezentowała prototypy HVS (hybrydowy samochód sportowy) oparte na technologii hybrydowej połączyć silnik z jednego spalinowego.

w końcu 2004 roku, a w ciągu kilku kolejnych lat Daihatsu zmuszona odejść z kilku punktów na rynku jest ich mało, sprzedaży mało, sukces w niektórych krajach, jak Chile i Australia.

W 2007 Daihatsu produkowano 856 200 pojazdów, 21,1% mniej niż w 2006 roku. Tego samego roku Daihatsu wraca do Chile z ramienia Toyota na sprzedaż model Terios Wild, Terios Advantage, Copen, Sirion Cuore i, jednak tylko przybył do kraju w Ameryce Południowej, u Terios w 2 wersjach i Copen, że mniej niż w ciągu roku na rynek został wycofany z rynku.