0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części FIAT

FIAT

jest To największy koncern Włoszech, i znajduje się wśród największych w Europie. Opiera się 11 lipca 1899 roku w Turynie, gdzie obecnie pozostaje siedzibą. Jej główne rynki zbytu znajdują się w Europie, Ameryce Łacińskiej i Azji, z dużych sprzedaży w Brazylii i we Włoszech. Pod tą marką sprzedawane są tylko samochodów osobowych. Fiat Group Automobiles (Lancia, Abarth, Alfa Romeo), obok Chrysler Group, Ferrari i Maserati są podział samochodów Fiat S. p. A.

Z 2007 roku, jest znany jako producent emisji zanieczyszczeń w Europie.

Z lat 80-tych modelu Fiat znajdowały się w tle, w zakresie niezawodności, według danych statystycznych z badań, ta sytuacja była odwrócona w najnowszych modelach, uzyskując w ten sposób bardziej zadowalających wyników, niż średnie konkurentów w każdym segmencie. Otrzymał 9 razy nagrodę Samochód Roku.

Fiat rozpoczyna swoją działalność w 1900 roku, kiedy otwiera swój pierwszy zakład, produkowane trzydzieści Fiat 3 ½ HP, modele, które jeszcze nie obejmował wstecznym. W ciągu pierwszych 10 lat XX wieku Fiat dywersyfikacji w zakresie pojazdów użytkowych, tramwajów, samochodów ciężarowych i silników okrętowych. Grupa rozpoczyna swoją działalność za granicą, i zwiększyć liczbę pracowników. W 1908 roku rozpoczęto produkcję pierwszego samochodu do roli taksówki, model Fiat 1 Fiacre, z którego zostały wywiezione w wielu egzemplarzach. Za pomocą tego auta jest instalowany po raz pierwszy, polowy w postaci "łodzi", i silnik z przełożeniem na Carter. W tym okresie Fiat uznaje, że jedynym logicznym sposobem produkcji, z produkcji seryjnej. Stosuje się nową metodę i pierwsze efekty były widoczne po zakończeniu budowy centrum Lingotto. W 1928 roku wprowadzić w użycie aluminium w nowe silniki. W 1969 roku został zaprezentowany pierwszy samochód firmy z silnikiem i przedni Fiat 128, który otrzymał nagrodę samochód roku.

Po okresie produkcji samochodów z aprobatą na rynku, Fiat powraca w 2006 roku w produkcji suv-ów w ścisłej współpracy z Suzuki wprowadza na rynek nowy model Sedici. Rok później sprzedawane 500, samochód, mały samochód, ładny design i wykończenie ceny, bardzo do przyjęcia. W 2009 roku Fiat Group podpisuje umowę z USA, który bierze zarządzanie i udział w rozbudowie w przyszłości Chrysler Group LLC.