0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części HONDA

HONDA

Firma z Japonii, założona w 1946 roku, produkuje samochody, silniki do pojazdów lądowych, wodnych i powietrznych przesyłek, motocykli, a także różnych komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego.

Jednym z najważniejszych czynników, które działają w tej спчс, że już ponad 30 lat jest używany w badaniach naukowych i rozwoju technologii, które pozwoliłyby osiągnąć wyzwanie zrównoważona mobilność. Obecnie firma koncentruje się na promowaniu samochodów hybrydowych, w tym celu uruchomiony w lutym 2009 roku nowy Insight. Model ten stanowi wysiłki Honda w celu zwiększenia technologii hybrydowej dla dużej publiczności.

samochody Honda są te, które dają mniej emisji zanieczyszczających środowisko.

- to Była przypisana w 2007 roku, czwarty rok z rzędu, Producent Samochodów Bardziej Zielony, i jest jednym z trzech firm branży motoryzacyjnej, wchodzących w Top 100 Firm, najbardziej Odpornych na Świecie w 2008 roku.

Drugiej linii badań jest opracowanie auta napędzane wodorem, który będzie pierwszym i jedynym pojazdem o zerowej emisji, Honda FCX Clarity. W 2007 roku Honda Samochody España, S. a. pobił swój historyczny rekord sprzedaży, jego model, najbardziej znanych, Honda Civic, wyniosła 10 952 sprzedano rekordową liczbę, na rynku hiszpańskim.