0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części HYUNDAI

HYUNDAI

Zestaw z firmy i z Korei Południowej, założony w 1947 roku. Istnieje kilka firm, wśród których znajduje się samochód marki Hyundai Motor Company jest czwartym co do wielkości producentem samochodów na świecie (w tym w statystykach pokoje Kia Motors, spółki), a także Hyundai Heavy Industries, producent statków i sprzętu.

Obecnie jest drugi, wielki biznes w Korei Południowej, po Samsung.

Na początku swojej kariery grupa obejmuje różne sektory gospodarki, w szczególności tworzenie infrastruktury, rozwój przemysłu i produkcji domów. Te inwestycje, poinformowano w firmie wiele kontraktów i zysków.

w 1967 Roku, Hyundai tworzenia firmy Hyundai Motor Company, która specjalizuje się wyłącznie w produkcji samochodów na początku swojej kariery poświęcił się rozszerzanie modeli Ford w Korei Południowej, ale wkrótce zaczął produkować własne samochody. W 1975 roku, produkuje model Hyundai Pony, z, która jest zdominowana przez większą część koreański rynek i rozpoczyna swoją ekspansję za granicę.

Po serii licznych kryzysów, zarówno finansowe, jak i polityczne, grupa Hyundai rozpoczęły się liczne trudności, sytuację, w której musiał rozstać się kilka swoich firm w zakresie budowy i elektroniki.

Obecnie konglomerat ma mniejszą wagę, niż ten, kto miał w poprzednich latach, jednak utrzymuje pozycję domeny w świecie biznesu Korei Południowej. Trzyma pod kontrolą Hyundai Group, Hyundai Kia Automotive Group i producenta statku Hyundai Heavy Industries, wśród innych firm.