0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części ISUZU

ISUZU

Firma powstała w Japonii w 1939 roku, już w 1948 roku był największym producentem silników diesla w kraju. Obecnie jest jednym z czołowych producentów silników wysokoprężnych co do wielkości na świecie, a ich silników preferowane przez producentów samochodów w swojej wydajności i niskiego zużycia.

W ostatnich latach silnik diesla zwrócił uwagę dużej grupy kierowców, głównie ze względu na jego skuteczność i ich trwałości. W ciągu ostatnich 66 lat, Isuzu Motors Ltd poświęcił dużą część swojej działalności w zakresie badań i rozwoju tego typu silników. Na dzień dzisiejszy jest uznanym pionierem w dziedzinie innowacji technologicznych.

Isuzu ma dobrą reputację jako producent pickup pick up i pojazdów użytkowych. Ponadto, z szerokiego rynku na poziomie międzynarodowym z licznymi sprzedaży w Ameryce Północnej, Chinach, na Bliskim Wschodzie i w Południowo-Wschodniej Azji.

wzięła jako priorytet zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska, koncentrat jego badania w rozwoju silników diesla w czystości i zapewnić obniżenie poziomu cząstek stałych i gazowych zanieczyszczeń. Również koncentruje się na poprawę zalety silników diesla jak wysokiej wydajności, trwałości i sprawności cieplnej.

Obecnie w Hiszpanii model, który sprzedawany jest to Pick Up, Rodeo. Istnieje duży rynek w Ameryce, z kilku linii produkcyjnych w różnych krajach.