0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części JEEP

JEEP

samochody Marki jeep, utworzony w 1941 roku firma Willys-Overland. Obecnie jest oddziałem Chrysler Group LLC, która, z kolei, jest jednym subsidiara firmy Fiat. Istnieje kilka wersji dotyczących pochodzenia nazwy, najbardziej udany z komiksów, lat 30 Popeye Żeglarz, bohater o imieniu Eugene the Jeep.

Na samym początku powstał jako samochód funkcjonalny i trwały do operacji armii USA podczas ii Wojny Światowej, po 1941 roku okręt brał udział we wszystkich kampaniach jako środek karabin maszynowy, uznania, pogotowia, bus, kombi, kontener, uszczelka przewodów i taksówki.

W pierwotnej specyfikacji, która zażądała od rządu USA były: maksymalna waga 594 kg, napęd na wszystkie cztery koła, odległość między osiami mniej niż 2 m, a odległość między kołami mniej niż 1.20 m, minimalna odległość od podłogi powinno być około 16 cm i muszą być w stanie transportować 274 kg waga bez przegrzać silnik na niskich prędkościach.

Jeep nabył taki autorytet, że w 1950 roku Willys-Overland zarejestrował jako znak towarowy w handlu międzynarodowym.

Obecnie Jeep jest używany jako środek rozrywka i sport w wielu miejscach Ameryki, szczególnie w USA.

pod koniec wojny zaczęto produkować modele, aby być stosowane w rolnictwie, wynik był pierwszy Jeep Uniwersalna w 1945 roku i ich warianty. Pierwszy CJ był CJ-2A, cywilnej wersji modelu wojskowy Willys M38.

W 1976 roku pojawił się na ostatniej modelu CJ CJ-7, z niezwykłą pojawienia się na rynku, udało się skupić wszystkie wysiłki firmy AMC na ten samochód i jego wersja Pick Up podwozia długości. Wersja CJ-8 był dostępny z Quadra-Trac i miał раздаточную pudełko, tradycyjne haki ręczny, i jak CJ-7, był dostępny z dwoma korpusami i mechaniczne 4-lub 5-biegowa, i dodatkowo automatyczna 3-biegowa.

opracowała kilka modeli, mających zapewnić najlepsze parametry i najnowsze technologie. Obecnie w armii już nie używają Jeep. Nowoczesnych samochodach, Wrangler i Wrangler Unlimited, Liberty (KK), Compass (MK), Commander, Grand Cherokee (WK) i Patriot (MK), są bezpośrednimi potomkami pierwszych modeli, zaawansowane technologie, wysoki poziom mocy, komfortu i stylu jazdy, bardzo różni się od pierwszych wyborów.