0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części KIA

KIA

południowokoreański Producent samochodów, to opis generowany w księdze proroka Jeremiasza, Morataya w ciągu roku 1944 roku. Jednak nie było do lat 70-tych, że firma powstała, jak znamy ją dzisiaj, producent samochodów.

pierwszy samochód typu van firmy stała się model Titan, wydany w ciągu 1971 roku. W ciągu najbliższych kilku lat wyszedł z produkcji Brisa, model początkowo pomyślany jako samochód dla pasażerów, wyposażony w pierwsze silniki benzynowe i silniki diesla, zaprojektowany i wyprodukowany w całości przez Kia.

Już dla 80-tych, były produkujemy sprzęt " Kia samochodów dla innych firm, takich jak Peugeot i Fiat. W 1986 roku łączy się z Ford Motor Company do produkcji modelu Pride, opracowany przez pierwszy centrum badań i rozwoju Kia, otwarty w 1984 roku. Obecnie w tym centrum mu dodali jeszcze 6 razy na całym świecie. Na początku lat 90-tych firma otworzyła nowe oddziały w stanach ZJEDNOCZONYCH i Europie, w tym Hiszpania. Dywersyfikacja jeszcze więcej modeli i rozszerzenie produkcji. Co znacznie zwiększył swoje dochody.

w 2005 roku Kia otrzymała wiele nagród za swoje produkty bardziej konkurencyjne, w których-nagroda za samochód bardziej uroczy roku w USA (Opirus), nagroda na kwotę w Stanach Zjednoczonych, model Carnival i nagrody Samochód Roku w Kanadzie z Cerato. W końcu 2006 roku, rozgrywane są pierwsze dyski od Ceed

Obecnie Kia jest głównym sponsorem Otwartych mistrzostw Australii w Tenisie i sponsorem Pucharu Davisa. Z Europejskiej автогигант Hyundai-Kia, wystąpił znaczny wzrost przychodów z eksportu.