0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części LADA

LADA

- To Rosyjska marka samochodów, należąca producent samochodów rosyjski AVTOVAZ, charakteryzuje się spędzić tanie modele i niskie zużycie, zasiłków i wzorów jest ograniczona. Obecnie na rynku modeli, zgodnie z tradycją firmy, choć zostały znacznie udoskonalone konstrukcje.

W Starym język polski, Lada oznacza statek, w widoku starożytnych statków piratów, które buszowały w obszarach przybrzeżnych.

fabryka znajduje się w Toglyatti, w rejonie Wołgi, Środkowej; - centrum przemysłowej i administracyjnej, kompleksu chemicznego i budowy fabryki urządzeń przemysłowych. Zakład produkcji Lada produkuje wszystkie metalowe części samochodu w ich działów metalurgii i prasowania.

Wśród nowych modeli jest z serii 110; wśród nich-opcje 2110 Sedan, 2111 Kombi, 2112 Hatch Back. Najnowsze modele produkowane są Kalina 1118 i Lada Priora. Najbardziej popularny model i prestiżowy VAZ-Lada 4x4 2121, znany na całym świecie jako Niva; model ten wygrał zawody i przyszedł w odległych obszarach, takich jak Arktyka.

przeprowadzili duży wolumen eksportu do krajów Ameryki Łacińskiej, w tym najważniejszych w działalności znajduje się Argentyna, Chile, Kolumbia, Kuba, Ekwador, Salwador, Peru i Wenezueli.