0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części LEXUS

LEXUS

Marka stworzona przez firmę Toyota w 1989 roku, którego pierwotną intencją było konkurować w Stanach Zjednoczonych, a następnie na światowym poziomie w stosunku do Mercedes Benz, BMW i Audi. W pierwszych latach sprzedaje modeli Toyota, później marka zaczęła projektować własne modele.

pierwszy model Lexusa pojawił się w 1989 roku pod nazwą LS400, z rewolucyjnym designem, który dzieli kilka rzeczy z modeli Toyota, samochód ten pojawił się projekt, w 1983 roku, aby utworzyć insignia sedan, który mógłby rzucić wyzwanie najlepszych samochodów świata, potwierdzono jako jeden z trzech największych producentów samochodów klasy "lux" w USA

Obecnie marka jest jednym z pierwszych miejsc w niezawodność swoich samochodów, pokonując jak jakość, komfort na różne marki samochodów przedstawicielstwa i wysokiej klasy. Ponadto, wyjście na rynek masowo kilka swoich modeli z napędem hybrydowym, CTh, HS, RX 400h, GS 450h i LS 600h.

W 2011 roku Dom, Księżniczka Monako wybrał marka Lexus dla rozwoju samochodu służbowego, co doprowadzi do Alberta II i Charlene księcia Alberta II w dniu ślubu 2 lipca 2011 roku.