0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części MERCEDES-BENZ

MERCEDES-BENZ

Niemiecki Marka luksusowych samochodów, autobusów i ciężarówek firmy Daimler AG. Mercedes Benz jest producentem samochodów, najstarszy na świecie. Symbol gwiazdy, trzy wskazówki, opracowany przez Gottlieb Daimler, symbolizuje potencjał swoich silników, które będą używane na lądzie, w powietrzu i na morzu. Symbol, znany obecnie, po raz pierwszy pojawił się w 1937 roku.

firma powstała około 1881 roku, kiedy Daimler i Benz wynalazł silnik spalinowy, dla samochodów osobowych. Pierwszy samochód z tym silnikiem został wydany w 1886 roku, opowiadał, tylko z trzema kołami, i marsz, prędkość maksymalna 17 km/h i 0.9 koni. Silnik pracował na benzynie, po kilku latach ustaliła nową wersję tego modelu, cztery koła i dwóch kół zębatych, osiągając maksymalną prędkość 20 km/h.

Na początku XX wieku, samochody Daimler zostali wygnani, dystrybutorem austriackiej nazwie Emil Jellinek, że nagrał samochodów pod imieniem jego córki, Mercedes, pozostawiając tę nazwę jako nazwę dla pojazdów wyprodukowanych później.

firmy Daimler Motorengesellschaft" i "Benz & Cie" i zaczęli współpracować ze sobą w latach 20. Połączyły się ostatecznie w 1926 roku i stworzył "Daimler-Benz AG. Mimo, że była skupiona w pojazdach lądowych, firma Mercedes-Benz, zbudował także silniki do łodzi i samolotów, a nawet dla zepelines.

samochody Mercedes-Benz odnotowano ich wysoki poziom jakości i atrakcyjny design. Firma uprawiana obraz technicznej doskonałości, jakości i serwisu w swoje projekty. Był znany z modeli limuzyn i samochodów, limuzyn i samochodów sportowych. Ich prace były znane za tworzenie i wdrażanie najbardziej zaawansowanych technologii, szczególnie popularny инжекторный silnik i układ ABS, wśród innych rzeczy.

W 1998 roku Daimler-Benz, płyty firmy Mercedes-Benz, łączy się z amerykańską Chrysler Corporation, tworząc DaimlerChrysler, trzecia grupa przemysłu motoryzacyjnego świata. Korespondencji seryjnej został uruchomiony w 2006 roku, minivan R i sportowy GL. W 2007 roku fuzji DaimlerChrysler nie jest na sprzedaż Chrysler Corporation.

Na salonie samochodowym we Frankfurcie w 2007 roku, Mercedes-Benz zaprezentował hybrydowy samochód Mercedes-Benz F700.

W 2010 roku Daimler podpisuje umowę z Renault, gdzie obie firmy będą dzielić technologii i dalszego rozwoju.