0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części MINI

MINI

Samochód segmentu B, produkowanego przez producenta BMW z 2001 roku. Jego projekt został stworzony amerykanin Frank Stephenson, w stylu Mini oryginał, który został wprowadzony na rynek w 1959 roku. Ta marka jest sprzedawana oddzielnie BMW, wraz z Mini-Cauntryman, który odbywa się w mieście Graz, Austria. Został zaprezentowany publicznie na salonie motoryzacyjnym w 2000 roku. Na odnowiony MINI został zaprezentowany publicznie w listopadzie 2006 roku, a także zmiany estetycznych oznaczało wymianę wszystkich silników i poprawy bezpieczeństwa biernego.

W Mini zaczęli produkować typu Hatchback (trzy drzwi) i cabrio z dwoma drzwiczkami. W przeciwieństwie do samochodu, oryginał, w bieżącym tylnych drzwi, które otwiera się do góry i włącza ogrzewanie tylnej szyby.

Z najnowszych modeli znajduje się pokój rodzinny, oficjalnie zaprezentowana na salonie samochodowym we Frankfurcie w 2007 roku z nazwą Mini Clubman. Jest to model z pięciu miejsc, z jednymi drzwiami z lewej i dwa z prawej, i na tylnej klapie-to drzwi skrzydłowe, obrotowe.

od 2007 roku wszystkie silniki zostały zastąpione. Wszystkie benzyna zostały opracowane wspólnie z BMW i Grupa PSA Peugeot-Citroën, i mają po cztery zawory na cylinder-rozkład zmiennej. Diesel-pochodzenie PSA Peugeot-Citroën i ma 1,6-litrowy silnik, wtrysk bezpośredni common rail, intercooler i czterema zaworami na cylinder; rozwija moc 90 HP lub 109 koni mechanicznych.

MINI uzyskano dwa uprawnienia, aby konkurować na testy na rajd. Wersja World Rally Car, a wersja Super 2000. Obie wersje są bardzo podobne i mają z silnikiem 1.6 turbo i napęd na wszystkie cztery koła.