0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części MITSUBISHI

MITSUBISHI

japońska Firma założona 13 maja 1870 roku przez Yataro Ивасаки na początku swojej kariery został poświęcony transportu morskiego. Obecnie jest jedną z firm, największy w Japonii, to opis generowany konsorcjum firm, zdecentralizowane. Nazwa marki pochodzi od słów "Мицу", co oznacza "trzy", a słowo "hishi", co oznacza чилим trójkątne. W 1873 roku firma jest nazwany Mitsubishi.

pod koniec 1890 roku, firma zaczyna coraz bardziej zróżnicowane i w tym procesie powstają trzy obiektu; Mitsubishi Bank, Mitsubishi Corporation oraz Mitsubishi Heavy Industrie, najnowsza zawiera Mitsubishi Motors, Mitsubishi Atomic Industry i Mitsubishi Chemical.

Po Drugiej Wojnie Światowej, 30 września 1946 roku administratorzy amerykańskich decydentów o rozwiązaniu grupy. Tym nie mniej, bardzo powoli, występują podejścia lub reagrupamientos wśród byłych przedsiębiorstw państwowych. Grupy Mitsubishi są traktowane jako tradycyjnych firm, produkujących towary i usługi wysokiej klasy. Zazwyczaj zwracają ogromną uwagę na jego marki, a wiele z nich działa na różnych administracji.

W 2004 roku Mitsubishi wyprodukowała ponad 1 mln samochodów, spadek produkcji w stosunku do poprzednich lat. Ustawienie poziomu dziesiątym trzecie miejsce w świecie producentów. Aby poszerzyć swój udział w rynku Europejskim odbyła umowy z Volkswagen i PSA, skierowane głównie w organizowaniu diesla.

W 2007 roku Mitsubishi ponownie dominować na Rajdzie Dakar, osiągając swoje siódme z rzędu zwycięstwo.