0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części PEUGEOT

PEUGEOT

francuska Marka samochodów, w tym samochody dostawcze oraz samochody wyścigowe. Na początku Peugeot rozpoczął swój rozwój roślin solniczki i pimenteros.

Peugeot reprezentuje tradycję przemysłu z początku wieku, a następnie w dużej trajektorii produktów, stworzonych pod nazwiskiem rodziny, w 1885 roku Armand Peugeot zaczyna się pluskać się w produkcji rowerów, wreszcie, w 1889 roku wprowadza do przygody samochodu. Tworząc to, że dziś jest to drugi samochód marki z ponad tradycji świata.

pierwszy samochód Peugeot widzi światło w 1890 roku.

Obok Citroën (Peugeot kupiłem w 1974 roku w "Michelin"), tworząc drugi co do wielkości konstruktor na poziomie Europejskim, grupa PSA Peugeot-Citroën. Trzy lata później, w 1977 roku pochłania Europejskiego oddziału amerykańskiego koncernu Chrysler.

nazwa modeli swoich samochodów jest zbudowany z wykorzystaniem liczb z trzech cyfr, z których kilkanaście jest zero. Każdy pokój ma wartość, urządzenie jest generacja auta, zero został przyjęty jako znaku towarowego, i setki wskazuje na wielkość samochodu.

W 1969 roku wyprodukowano pięć milionów samochodów Peugeot i firma stała się drugim co do wielkości producentem samochodów osobowych w Francji. Obecnie jest drugim co do wielkości konstruktor Unii za Volkswagen AG.

Peugeot wydała w ostatnich latach wiele modeli innowacyjnych konceptów są dostępne dla większości kierowców.