0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części SKODA

SKODA

Producent samochodów Czeskiego pochodzenia, jest jednym z czterech najstarszych firm motoryzacyjnych na świecie. W 1991 roku stała się częścią koncernu Volkswagen.

Na początku swojej kariery, na początku 1895 roku, rozpoczęła się z zakładu naprawy rowerów, w 1899 roku zbudowano nowy motocykl "Slavia", które miało ogromny sukces, do punktu, być wykonane dla eksportu. W 1905 roku angażowali się w swoją produkcję samochodów.

Swój pierwszy model, był Voiturette A, sukces, i firma została założona na poziomie Austro-Węgier i na poziomie międzynarodowym. W czasie Pierwszej Wojny Światowej Skoda przeprowadziła zadań produkcji do wojny. W tym okresie rozpoczął jako producent samochodów ciężarowych.

Po Drugiej Wojnie Światowej, w lipcu 1945 uruchomienie produkcji w fabryce w Mlada -, co doprowadziło do serii 1101, który, w rzeczywistości, jest to ulepszona wersja poprzedniego modelu.

bez względu Na warunki polityczne, niekorzystne Skoda pozostawało dobrą reputację aż do lat 60-tych, produkcja samochodów, jak Skoda 440 Spartak, 445 Octavia, Felicia i Skoda 1000 MB.

Skoda był znak, uznany Międzynarodowy autorytet w produkcji samochodów są bezpieczne i odporne.

styl projektowania i inżynierii znacznie się poprawiła, dzięki wsparciu i inwestycji VW. Modele Skoda Octavia i Skoda Fabia udało się otworzyć drogę na rynek Unii Europejskiej. Zostały zbudowane na tych samych platformach, co i inne modele koncernu Volkswagen: Octavia dzieli strukturę Volkswagen Golf, Audi A3 i SEAT León i Fabia robi z Volkswagen Polo i SEAT Ibiza.