0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części SMART

SMART

Micro Compact Car Swatch Mercedes Art, skrót SMART, to marka małych samochodów, stworzony we współpracy między firmami Swatch i Mercedes Benz, koncentruje się na produkcji samochodów osobowych gospodarki, aby użyć pętli. Marka jest częścią koncernu Daimler AG.

w Ciągu swojej historii Smart 4 modele do produkcji, city-coupé, forfour, roadster i roadster-Coupe. Myśląc, wprowadzenie nowych modeli, zaprezentowała na paryskim motor show 2010 roku prototyp skutera szyby, innowacji, w której pracował w ciągu ostatnich lat.

w 2003 roku wprowadziła model sportowy dwumiejscowy z nadwoziem cabrio Smart Roadster, części karoserii, tworząc panelu wywrotu i dach sztywny, zdejmowany, z tylnego silnika. Model ten przestał występować w ciągu 2006 roku.

W 2004 roku rozpoczęto produkcję Smart Forfour, opracowany we współpracy z Mitsubishi Colt i wyprodukowano w Holandii. W ciągu pierwszego kwartału 2006 roku stał się oficjalnym zniesieniu produkcji tego modelu z powodu niskiej rentowności marki Smart.

obecnie dostępny jest Smart Fortwo, w tym samym pomieszczeniu, dostępny w wersjach Coupe i cabrio. Panele nadwozia są zdejmowane, więc można zmienić kolor nadwozia w ciągu kilku minut.