0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części SUBARU

SUBARU

Subaru Motor Company to producent samochodów japońskiego pochodzenia, oddziałem firmy Fuji Heavy Industries. Nazwa pochodzi od japońskiego słowa oznacza "plejady". Założona w 1953 roku, wydała swój pierwszy model (pod nazwą 1000) w 1966 roku, był to pierwszy samochód z napędem na przednie koła, wykonane z masy w Japonii.

kamieniem milowym w historii motoryzacji na światowym poziomie był pick-up SW 4WD wykonana w 1972 roku, który był pierwszym turystyki z napędem na cztery koła na świecie. Kolejną innowacją widocznym jest korzystanie z cylindrowy silnik bokser poziomo przeciwieństw, zmienności, która zapewnia swoich samochodów niskim środkiem ciężkości. W 2004 Subaru osiągnęła post nr 19 w światowym rankingu producentów produkować w sumie 601 505 pojazdów.

model flaga-to Legacy, a wraz z Outback znajdują się w segmencie samochodów typu junior suite z potężnymi silnikami i liczne akcesoria. Subaru produkuje czterech linijek dla eksportu: Impreza (turystyka segmentu C), Legacy (turystyka segment D), Outback (sportowy samochód klasy mini pochodne od Legacy) i Forester. Ich nowość niedawno była prezentacja jego suv B9 Tribeca.

marki wzięła udział w Mistrzostwach świata w Rajdach i wielokrotnie, począwszy od 1980 roku, a w sumie sześć tytułów. 16 grudnia 2008 roku, dom japońskie Subaru poinformowała o swoim wyjściu z Mistrzostw Świata Rallys 2009