0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części TOYOTA

TOYOTA

japoński Producent, poświęcony motoryzacji, w 2007 roku i do 2011 roku był pierwszym na świecie producentem samochodów. Po katastrofie, trzęsienie ziemi 11 marca, Toyota ma teraz trzecie miejsce w światowej produkcji, za General Motors i Volkswagen.

Założona w 1933 roku przez Kiichiro Toyota. Obecnie produkuje samochody osobowe i ciężarowe, autobusy i robotów. Pierwszy model produkcji był w A1 w maju 1935 roku i w ciężarówce G1 w sierpniu 1935 roku.

firma posiada kilka zakładów produkcyjnych, produkcji i montażu na całym świecie, w USA, Europie i Afryce, jest również obecny w krajach Południowo-Wschodniej Azji z wysokimi wskaźnikami wzrostu.

Z czasem przekształciła się w jedną z japońskich firm, bardziej Ekonomiczne i z wielkim sukcesem. Zaprezentowano pierwszy samochód "auto" w przemyśle, dostępnych w sprzedaży, z manualną skrzynią biegów na osiem prędkości, instrukcja ruchu w czasie rzeczywistym i kontroli klimatu. Jest to również jedna z firm, która wydała szeroko samochodów na bazie technologii paliwa hybrydowy, podobnie jak w przypadku modelu Prius, który stał samochód hybrydowy najlepiej sprzedającym się w Ameryce.

Lexus to marka Toyota, dedykowana do kategorii luksusowych samochodów. Te samochody są sprzedawane w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, Europie, Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji i Oceanii. W USA to marka luksusowych samochodów najlepiej sprzedających się.